Přístroje Přístroje | BIONIK Stapro Group s.r.o. Přístroje – Bionik

Ultrazvuky Mindray

Společnost Mindray je jedním z předních dodavatelů zdravotnických prostředků a v ultrazvucích zaujímá 7 místo na světě. Od svého založení v roce 1991 Mindray vybudoval celosvětovou síť výzkumu a vývoje s výzkumnými středisky po celém světě. Společnost má centrálu v Shenzhenu v technologickém centru Číny.
Ultrazvukovou techniku Mindray zastupujeme na českém trhu od roku 2007.

Mindray

Číst dál...

Přístroje

Bionik působí na trhu od roku 1993 a předmětem jeho činnosti je prodej zdravotnické techniky a chirurgických nástrojů a jejich následný servis.

Skladba portfolia Bioniku je předmětem neustálého vyhodnocování z pohledu kvality a spolehlivosti přístrojů a hlavně požadavků trhu. Hlavním cílem je mít možnost nabídnout variantní řešení a uspokojit tak potřeby a nároky co nejširšího počtu zákazníků v dané oblasti tržního segmentu.

Na všechny prodávané přístroje poskytujeme vlastní servis, přičemž hlavními atributy servisní činnosti jsou rychlost nástupu na opravu a případné zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy.

Přístroje Fukuda Denshi

Tradiční japonská společnost Fukuda Denshi je spojena s BIONIKem od jeho počátku. Firma má dlouholeté zkušenosti s výrobou EKG přístrojů, kdy první EKG vyvinula a uvedla na trh již v roce 1935. V dnešní době nabízí ucelenou řadu EKG produktů včetně modelů pro ergometrii.

Fukuda

Číst dál...

Další přístrojová technika

Naše společnost dále nabízí vybrané přístroje od ověřených výrobců.

Například kardiotokografy od společnosti EDAN, Monitorovací techniku včetně oxymetrů a kapesních doplerů BLT. Nebo přístroj pro sledování pulsové vlny SphygmoCor společnosti AtCor – průkopníka v oboru.