Nástroje a implantáty Nástroje a implantáty | BIONIK Stapro Group s.r.o. Nástroje a implantáty – Bionik

Nástroje a implantáty

BIONIK působí na trhu od roku 1993 a předmětem jeho činnosti je prodej zdravotnické techniky, chirurgických nástrojů a jejich následný servis. V roce 2005 přibylo zastoupení kostních implantátů firmy Hofer, v roce 2013 jejich rozšíření i na Slovenskou republiku a v roce 2013 započalo i nové zastoupení kostních implantátů firmy CHM na českém i slovenském trhu.

Skladba portfolia je předmětem neustálého vyhodnocování z pohledu kvality a spolehlivosti výrobků a hlavně požadavků trhu. Hlavním cílem je mít možnost nabídnout variantní řešení a uspokojit tak potřeby a nároky co nejširšího počtu zákazníků v dané oblasti tržního segmentu.

Na všechny prodávané přístroje a nástroje poskytujeme vlastní servis, přičemž hlavními atributy servisní činnosti jsou rychlost nástupu na opravu a případné zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy.

Implantáty MedExpert

Firemní filozofií a strategií společnosti MedXpert TM je vyvíjet nové produkty pro indikace v oblasti hrudní stěny a to od nápadu až k výrobě, vyrábět je v co nejvyšší kvalitě a nabízet je po celém světě v oblasti pediatrické, kardiologické a hrudní chirurgie a traumatologie.

Produkty společnosti MedXpert TM jsou vyráběny výlučně v okrese Tuttlingen, v německém centru výroby chirurgických nástrojů a implantátů. Desetiletí zkušeností techniků a pracovníků zajišťují nepřekonatelnou kvalitu našich produktů.

Číst dál...

Nástroje Rudolf

Nástroje pro chirurgii RUDOLF

Rudolf - logoRUDOLF Medical GmbH je tradiční rodinný podnik sídlící v oblasti Tuttlingen. Vyrábí kompletní instrumentárium pro všeobecnou chirurgii, endoskopii a kompletní sestavy endoskopických věží řady RUDOLF Monolith. Firma je zastoupena na všech kontinentech a její výrobky se prodávají v 85 zemích světa.

Číst dál...

Implantáty Hofer

Kostní implantáty HOFER

Hofer - logo

Nabídka speciálních produktů pro chirurgii, traumatologii a ortopedii. Firma HOFER je rodinného typu a byla založena roku 1976 jako obchodní firma působící na zdravotnickém trhu, od roku 2003 s vlastní produkcí a vývojem.

Číst dál...